سوپیشی

نمایندگی رسمی دستگاه‌های چاپگر دومینوی انگلستان در ایران

شرکت سوپیشی در دی ماه 1356 به عنوان یک شرکت بازرگانی تاسیس شد و از سال 1370 به طور رسمی نمایندگی واردات و نصب و سرویس دهی دستگاه‌های چاپگر دومینو انگلستان را در ایران به عهده گرفته است.

فعالیت اولیه جت پرینتر‌ها از سال 1968 میلادی به سفارش شرکت کوکاکولا جهت چاپ بر روی محصولات تولیدی خودشان، آغاز شد.

از آن تاریخ تا به امروز به دلیل افزایش کارخانه‌های تولیدی  و افزایش سرعت تولید، نیاز به استفاده از دستگاه‌های چاپگر بر روی خطوط لازم و غیرقابل انکار گردید. دستگاه‌های جت پرینتر DOMINO چاپگر‌های بدون تماسی هستند که بر روی خط نهایی تولید در کارخانه‌ها قرار می‌گیرند و توانایی چاپ اطلاعات ثابت و متغیر همچون تاریخ تولید، انقضا، شیفت، ساعت، شماره سری ساخت، قیمت، آرم ،بارکد و… بر روی محصولات تولیدی در صنایع مختلف را دارند. امروزه شرکت‌های معتبری همانند  تتراپک سوئد، کرونس آلمان، IMV فرانسه و سیدل ایتالیا ماشین‌های دومینو را تنها مکمل خط تولید خود می‌­دانند.

درباره سوپیشی بیشتر بدانیم

شرکت سوپیشی که از سال 1370 نمایندگی محصولات دومینوی انگلستان را در ایران به عهده گرفته است، در ابتدای فعالیت خود که هنوز در ایران فرهنگ و صنعت بسته بندی محصولات تولیدی در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف رشد نکرده بود و بیشتر فرهنگ خرید فله‌ای وجود داشت، با بازار و مشتریانی ناشناخته و نا آگاه همراه بود اما با رشد صنعت بسته بندی و توجه خریداران به بسته بندی‌ها و شناسایی و تمایز برند‌ها و… به لطف خدا و مدیریت قوی مدیران خود توانسته در طول این سال‌ها با شعار اینکه “ما نمی‌گذاریم محصولات شما در بازار و میان رقبا گم شوند” به یکی از برجسته ترین مراکز اصلی صنعت چاپ در ایران تبدیل گردد. امروزه با بیش از 2000 کارخانه و نصب بیش از 4000 دستگاه در سراسر ایران و چند کشور خارجی همسایه مانند عراق، افغانستان، آذربایجان و… همکاری می‌کند و تا کنون به دلیل موفقیت در فروش و فعالیت‌های خود دوبار موفق به اخذ جایزه کشتی نقره‌ای و طلایی به عنوان جایزه Best Selling شده است و می‌توان گفت که هر ساله جزو 10 کشور برتر در صنعت چاپ و شرکت دومینوی انگلستان می‌باشد.

در داخل کشور هم تقریبا و بدون تردید می‌توانیم بگویم در اکثر کارخانه‌های مطرح، دستگاه‌های  چاپگر دومینو قرار دارد و با شرکت سوپیشی همکاری دارند. برای نمونه در هر صنعت به چند مورد اشاره می‌کنیم:

محصولات غذایی: بیژن، کاله، میهن، دومینو، پگاه، مینو ، تک ماکارون، کلوچه لاهیجان، کلوچه نادری، تخم مرغ تلاونگ، شیرین نوین، دلپذیر، نستله، سن ایچ، سان استار و …

شوینده‌ها: بهراد، پاک شو، پاکسان و …

قطعه سازی ماشین: شتاب کار، ایداج و…

لوله پلیکا: پلیمر گلپایگان، لوله تهران و …

صنایع شیشه سازی: ایران آیینه، کاوه فلوت و …

صنایع شیمیایی: رنگ سحر، فومن شیمی، شیمی قهرمان، جلاسنج، مارال و …

آرایشی و بهداشتی: آریان کیمیا تک، آتوسا، پارس حیان و …

سیم و کابل: کابل کرمان، سیم و کابل مازندران و…

پتروشیمی: پتروشیمی بندر امام، پتروشیمی جم ، آریا ساسول و …

داروسازی: دکترعبیدی، داروپخش، کیمیدارو، اکسیر، فراورده‌های تزریقی ایران، سوپا و …

امروزه با گسترش دامنه مصرف و پیدایش انتظارات جدید، مخصوصاً ضرورت انتقال اطلاعات تولید به شبکه‌های کامپیوتری، انبار داری مکانیزه، پیگیری و ردیابی دیجیتال محصولات و یا ایجاد ارتباطات نرم افزاری با سیستم‌هایی مانند سورتینگ و توزین، شرکت سوپیشی با راه‌اندازی بخش IT و همراهی متخصصین علاقه‌مند به عنوان بازویی مطمئن و توانمند در خدمت تولیدکنندگان قرار گرفته و پروژه‌های بزرگی همچون سیستم مکانیزه کنترل محصولات پتروشیمی اراک، سیستم قرعه‌کشی شرکت‌های تولیدی، سیستم چاپ اطلاعات کارت‌های تلفن و اینترنت، سیم کارت‌های تلفن همراه، سورتینگ کاشی، تخم مرغ و خرما را اجرا نموده است.

البته بدین بسنده نگردید و تیم R&D شرکت محصولات جدیدی همچون سیستم کدگذار تخم مرغ، تراورس هد چاپگر و سیستم اصالت دارو را طراحی و ساخته که علاوه بر اینکه در بازار داخلی با استقبال خوبی مواجه شده به کشورهای همسایه، خاوردور و آفریقا هم صادر نموده است.

مشتریان ما

چشم‌انداز سوپیشی

در تلاش هستیم شرکتی مشتری‌گرا باشیم و با توزیع محصولات اورجینال، با مناسب‌ترین قیمت و حفظ کیفیت بالای محصولات تولیدی و ارائه بالاترین و سریع‌ترین خدمات پس از فروش، به امین‌ترین و بهترین فروشنده و مشاور، نزد مشتریان خود تبدیل شویم.

برنامه استراتژیک شرکت سوپیشی برمبنای مدل استراتژی کارت امتیازی متوازن(BSC) :

مشتری

ما تلاش می‌کنیم محصولات و خدماتی با کیفیت ارائه دهیم و برنامه‌هایی مطابق کیفیت کلاس جهانی مانند خدمات و سرویس دهی تلفنی، واحد VOC و... جهت بهبود مستمر فعالیت هایمان و رفاه حال مشتریان قدم برداریم.

سازمانی

ما جهت اجرای هدف های کلیدی خود، همیشه تاکید بر استفاده از محصولات اصل و اورجینال داریم و سعی می‌کنیم در ارائه خدمات پس از فروش نیز بهترین باشیم و مشتاقانه پاسخگوی مشتریان هستیم.و بطور مداوم پیگیر اجرای فعالیت‌های هدف تعیین شده و در ارتباط با مشتریان خود هستیم تا درصورت قطع احتمالی خدمات، اثر سویی بر عملیات و سابقه شرکت وارد نگردد.

رشد و یادگیری

در راستای چشم انداز خود، همواره در تلاش هستیم تا کارکنان و مهندسانی با بالاترین استعداد و توان را جذب و نگهداری کنیم و زمینه را برای رشد حرفه ای، تنوع گرایی، کشف و پرورش استعداد پرسنل و مهندسین خود، هماهنگی بین واحد ها و تقویت فعالیت های تیمی، تقویت کنیم تا محیطی مستعد و پرانرژی فراهم سازیم.

مالی

ما تلاش می‌کنیم از تجهیزات، منابع و سرمایه و فناوری خود به نحوی اثربخش و کارا استفاده کنیم و آنها را به گونه ای با هم هماهنگ سازیم تا چشم انداز شرکت محقق شود و ثروت مشتریان و سهامداران افزایش یابد.

    سبد خرید