بلاگ – سایدبار چپ

با دومینو انگلستان بیشتر آشنا شوید

توسط 6 دسامبر 2020

شرکت دومینو در سال 1978 با تمرکز بر طراحی، توسعه و ساخت سیستم‌های کدینگ و تکنولوژی‌های چاپ مورد نیاز در صنایع مختلف، در شهر کمبریج انگلستان تاسیس گردید و با تکیه بر دانش فنی و نیز ارتباط تنگاتنگ با صنایع در بیش از 120 کشور دنیا از جمله ایران، توانسته استانداردهای جدیدی را در بحث استاندارد کیفیت چاپ و خدمات پس از فروش به ارمغان بیاورد.

اخبار و مقالات

توسط 26 مارس 2020

 جوهر جت پرینتر – حلال جت پرینتر – جوهر و حلال جت پرینتر

جت پرینتر که امروزه با اسامی مختلفی مانند: تاریخ زن، چاپگر صنعتی و بارکد‌زن نام برده می‌شود دستگاهی است صنعتی  حاصل دو علم  مکانیک و الکترونیک .

جت پرینتر ماشینی است الکترونیکی متشکل از قطعات مکانیکی و هیدرولیکی که بیشترین  کاربرد آن در خطوط  تولید کارخانجات از قبیل از : صنایع غذایی، آشامیدنی، صنایع دارویی و پزشکی ،آرایشی و بهداشتی، صنایع  سلولوزی، صنایع  شیمیایی ،صنایع  کشاورزی، تولید کننده  قطعات خودرو، صنایع تولیدی شیشه و … می‌باشد .

همگی خطوط تولید در صنایع بزرگ بطور معمول از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستن و محصولات بر روی خطوط  تولید و یا نوار نقاله با سرعتی بالا در حال جا به جایی می‌باشند.

در چنین شرایطی با این سیستم سرعتی امکان توقف محصولات  برای چاپ با مشخصات گوناگون روی آنها وجود ندارد، هر لحظه  توقف در تولید، هر چقدر زمان  بسیار کوتاهی باشد خسارت‌های بسیاری را برای صنایع بزرگ و واحد های تولیدی به همراه خواهد داشت.

از اینرو جت‌پرینتر   صنعتی مورد استفاده در این صنایع معمولا از نوع جت پرینتر پرسرعت جوهر افشان است که در کنار خط تولید به صورت ثابت قرار می‌گیرد.

جت‌پرینتر‌ها به تناسب تقاضای مشتری‌ها از نظر امکانات و مدل‌ها  انواع مختلفی دارند. 

جت‌پرینتر‌ها به تناسب تقاضای مشتری‌ها از نظر امکانات و مدل‌ها  انواع مختلفی دارند. 

برای کارکرد بهتر  جت‌پرینتر‌ها ،وجود پرسنل آموزش دیده و آشنا به پارامتر‌های جت‌پرینتر   برای دستگاه الزامی می‌باشد.

جت‌پرینتر دستگاه بسیار سودمند و پیشرفته‌ای هستند که کارایی بسیار زیادی دارند  که در پیشرفت رو به جلوی یک کارخانه تولیدی نقش به سزایی ایفا می‌کنند و انتخاب  درست و دقیق یک  جت‌پرینتر  با کیفیت و مناسب بسیار مهم می‌باشد .

از آن رو رضایتمندی مشتریان و ارتقای کیفیت از جمله دغدغه‌های شرکت‌های تولید کننده  جت‌پرینتر  و وارد کننده  جت‌پرینتر می‌باشد.


جت‌پرینتر‌های دستی پرتابل :

جت پرینترهای دستی قابل حمل که با نام جت‌پرینتر‌های پرتابل  نیز یاد می‌شود.

دستگاه‌های کوچک و ارزان تر از مدل‌های صنعتی هستند.

از این جت‌پرینتر‌ها نه در کنار خط تولید، بلکه در انتهای فرآیند تولید و به صورت پرتابل برای چاپ دستی اطلاعات مورد نیاز بر روی محصولات استفاده می‌شوند.

برای استفاده این دستگاه‌ها می‌بایست از اپراتورهای آموزش دیده و با دقت کمک گرفت.

تیراژ چاپ این دستگاه‌ها  کمتر از ۵۰۰۰  پرینت در سه شبفت کاری است.

جت پرینتر چیست ؟

توسط 27 فوریه 2018

جت پرینتر که امروزه با اسامی مختلفی مانند : تاریخ زن ، چاپگر صنعتی ، بارکد زن  ریزنگار نام برده می‌شود دستگاهی است صنعتی  حاصل دو علم  مکانیک و الکترونیک .

جت پرینتر ماشینی هست   الکترونیکی متشکل از قطعات مکانیکی و هیدرولیکی که بیشترین کاربرد آن در خطوط  تولید کارخانجات از قبیل از  :  صنایع غذایی ،آشامیدنی  ، صنایع  دارویی و پزشکی ، آرایشی و بهداشتی، صنایع  سلولوزی ، صنایع شیمیایی ،  صنایع کشاورزی، تولید کننده  قطعات خودرو، صنایع تولیدی شیشه و… می‌باشد .

جت پرینترهای دستی قابل حمل که  با نام  جت پرینترهای پرتابل

توسط 27 فوریه 2018

جت پرینترهای دستی قابل حمل که با نام جت پرینترهای پرتابل نیز یاد می‌شود

دستگاه‌های کوچک و ارزان تر از مدل‌های صنعتی هستند.

از این جت پرینتر‌ها نه در کنار خط تولید ، بلکه در انتهای فرآیند تولید و به صورت پرتابل برای چاپ دستی اطلاعات مورد نیاز بر روی محصولات استفاده می‌شوند.

برای استفاده این دستگاه‌ها می‌بایست از اپراتورهای آموزش‌دیده و با دقت کمک گرفت.

تیراژ چاپ این دستگاه‌ها کمتر از ۵۰۰۰  پرینت در سه شیفت کاری است.

    سبد خرید